Infolinia Fundacji: 572-382-444, 572-382-456

Tydzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego w Gdańsku

Po raz kolejny Fundacja IAR weźmie udział w Tygodniu Bezpieczeństwa Ekonomicznego w Gdańsku, który odbędzie się w 2020 roku w dniach 15-19 czerwca 2020 roku. Nie radzisz sobie ze spłatą pożyczek? Boisz się, że komornik upomni się o należności? A może chcesz się dowiedzieć, jak bezpiecznie kupować produkty online w epidemicznym czasie? Na te i inne pytania odpowiadają w filmach specjaliści instytucji i organizacji, zaangażowanych w Tydzień Bezpieczeństwa Ekonomicznego (TBE) w Gdańsku.

Z powodu sytuacji epidemicznej inicjatywy związane z TBE przenoszą się w przestrzeń wirtualną.

Od 15 do 19 czerwca 2020, codziennie o godz. 14.00 na portalu miasta: www.gdansk.pl zainteresowani obejrzą kilkudziesięciominutowe filmy edukacyjno-pomocowe, poświęcone różnym aspektom bezpieczeństwa ekonomicznego. Odcinki można odtwarzać również w innych dniach. Eksperci m.in. z instytucji miejskich, organizacji pozarządowych, kancelarii prawnych udzielają widzom porad i cennych wskazówek np. o zasadach upadłości konsumenckiej oraz alimentacji.

Fundacja Instytut Aktywizacji Regionów szczególnie zaprasza do wysłuchania rozmowy dotyczącej upadłości konsumenckiej, w której gościem Pani Natalii Gawlik z Gdańsk TV był m.in. Jakub Nagórko – radca prawny, mediator, doradca obywatelski współpracujący z Fundacją IAR.

Premiera odcinka przewidziana jest na dzień 19 czerwca 2020 roku, godz. 14:00 na stronie internetowej Miasta Gdańska.

Zapraszamy do obejrzenia zarejestrowanej rozmowy, dostępnej pod tym linkiem.